*Безкоштовні дзвінки для всіх операторів

НОВЕ ВІДЕО НА ЮТУБ-КАНАЛІ: LONGINES PILOT MAJETEK

НОВЕ ВІДЕО НА ЮТУБ-КАНАЛІ: LONGINES PILOT MAJETEK

Всім привіт - з вами Юля на Ютуб-каналі THEWATCH! Якщо ви є нашим підписником давно, то скоріш за все знаєте, що ми обожнюємо робити огляди на цікаві моделі з історією. В яких можна розповісти не тільки про технічні характеристики, а ще й дізнатись якийсь несподіваний бекграунд. Саме тому сьогодні я підготувала випуск про пілотський годинник Longines Majetek - який в свої часи був частиною екіпіровки чехословацьких військово-повітряних сил. Але про все по черзі.

На нашому каналі є декілька великих випусків про Лонжин - якщо ще не дивились, рекомендую - і в них я вже згадувала про тісний зв’язок між брендом та авіацією. У службовий список Лонжин можна внести багато важливих розробок - наприклад, годинник Lindbergh Hour Angle, створений разом з Чарльзом Ліндбергом. Цей американський пілот у 1927 році першим виконав трансатлантичний перельот поодинці.

Ліндберг керував цим польотом за допомогою так званого «мертвого розрахунку», коли ви відстежуєте свою швидкість за допомогою індикатора швидкості, а свій напрямок — за допомогою компаса, і періодично оновлюєте своє положення на карті за допомогою цієї інформації.

Серед авіаційних моделей були і є надточні хронографи, наприклад Longines Avigation BigEye - фактично сучасна інтерпретація Longines A-7, які були випущені відповідно до військових стандартів у 1935 році.

Співпраця між Лонжин такими медійними персонами як Чарльз Ліндберг й експерт з астронавігації Філіп Ван Хорн Вімс привернули увагу до компанії як до виробника справжніх авіаційних інструментів. Тож до Лонжин почали звертатись Військово-Повітряні сили різних країн.

LONGINES PILOT MAJETEK L2.838.4.53.9

В нашому випадку ВПС Чехословаччини розробили специфікації для годинника з референсом 3582, який згодом стане моделлю Longines Majetek. Цей пілотський годинник випускали як у мирні часи, так і під час Другої світової війни. Дизайн було зареєстровано 1 квітня 1935 року в офісі IPO в Берні.

Моделі військового зразка мали напис «Majetek Vojenské Správy», що означає «власність військової адміністрації», і вважалися частиною стандартного екіпірування. Окрім очевидного прізвиська«Majetek було ще одне, «Tartarugone» - в перекладі з італійської означає «велика черепаха» через вигнуту форму корпуса-подушки на великому шкіряному ремінці шириною 24 мм. І справді, схожість є - хоча популярними корпуси подушки стали набагато пізніше.

Longines випускав Majetek з трьома різними механізмами. Перша модель була оснащена калібром 15,94 з антимагнітними та ударостійкими властивостями. Корпус із нержавіючої сталі розміром 40 мм, дуже великий для того часу і в принципі середній по сучасним міркам, мав обертовий рифлений безель із монетним краєм і трикутний внутрішній індикатор з люмом для встановлення часу. Індикатор був потрібен для того, щоб забезпечити швидкий і простий спосіб встановити точку відліку від початку місії або визначити час польоту від кожної нової зміни курсу.

Перший Majetek мав чорний порцеляновий циферблат із білими арабськими цифрами та кафедральні стрілки, наповнені люмінесцентним радієм, щоб забезпечити читабельність, таку важливу для військових. Також циферблат мав хвилинну доріжку у стилі залізниці, маленький допоміжний секундний циферблат і велику заводну головку - всі ці атрибути і зараз є визначальними для стилістики авіаційних годинників. 

Друга серія Longines Majetek мала калібр 15,26 з оновленим дизайном, який вважався більш міцним для військового використання. Механізм мав біметалічний баланс і сталеву котушку Breguet. Чорні емальовані циферблати були замінені на металеві. LONGINES PILOT MAJETEK L2.838.4.53.9

Третя серія Majetek вироблялася з 1939 року з ударостійким механізмом Longines 15.68Z. Калібр 15.68Z мав антимагнітні властивості, які цінуються в кабінах з електромагнітними приладами та обладнанням. Також він був тоншим (5,20 мм), а його конструкція для поглинання ударів механізму була позначена в описі як «супер ударостійка». Точність була на такому високому рівні, що Longines використовувала цей калібр для участі в випробуваннях в обсерваторії Невшатель з 1942 по 1948 рік.

Majetek виробляли з 1935 по 1948 роки, до речі не тільки для військових, а й для цивільних. ВПС Чехословаччини поставили близько 3000 маєтеків.

За даними відділу спадщини Longines і в принципі за інформацією з відкритих джерел, багато чеських пілотів втекли до Франції після німецької окупації в 1938 році. Коли Франція також була окупована, вони перемістились до Англії, де близько 90 пілотів приєдналися до Королівських ВПС Великобританії.Чеські пілоти, які все ще мали годинники Longines, допомагали Сполученому Королівству воювати проти нацистської Німеччини та відіграли важливу роль у битві за Британію. 29 чеських винищувачів стали офіційними льотними асами. Один із них, Йозеф Франтішек, протягом 28 днів у вересні 1940 року збив 17 німецьких літаків.

Як бачите, шлейф за годинником тягнеться досить довгий та суттєвий. Тому недивно, що Лонжин уже робив спробу перевипустити цю модель. LONGINES PILOT MAJETEK L2.838.4.53.9

Вперше Longines анонсувала годинник Majetek Heritage 1935 на виставці Baselworld в 2014 році. Основні відмінності від оригіналу включали трохи більший корпус діаметром 42 мм, відсутність трикутного маркера на безелі, який тепер був фіксованим, дату на 6 годині та механізм ETA 2895-2. Для деяких фанатів такий набір характеристик здавався занадто сучасним, і певною мірою його автентичність було втрачено. Тому Лонжин зробили роботу над помилками та представили нову ітерацію Majetek - можна сказати, більш достовірну та значно ближчу до оригіналу.

Новий Pilot Majetek є частиною серії Heritage Avigation та зберігає всі ключові характеристики 3582 - такий же чорний циферблат із великими арабськими цифрами, а також безель, що обертається, із трикутним маркером.

Корпус, до речі, був дещо перероблений, щоб мати більш виражену форму - тепер він більш вигнутий. Крім цього з’явились скруглені виступи, які забезпечують захист заводної головки і надають годиннику більш сучасного та навіть спортивного стилю. Поверхні в основному сатиновані з полірованими деталями, щоб підкреслити динамічний дизайн. LONGINES PILOT MAJETEK L2.838.4.53.9

Замість довгих, похилих вушок класичного Majetek, нова модель має більш звичайне розташування вушок із широкими клинами, які виходять прямо з корпусу. Коротші вушка мають забезпечити більший комфорт у носінні, хоча довжина у 51,4 мм всеодно є досить великою. 

Діаметр корпусу оригіналу не відповідає і складає 43 мм проти 40 мм при товщині 13,25 мм - виходить такий собі оверсайз, хоча зважаючи на поточні тренди на зменшення розмірів, не зовсім зрозуміло, чому Лонжин пішов проти тенденцій. 

Збоку на корпусі зі сторони цифри 9 розміщена пам’ятна табличка з написом «1935» - посилання на рік реєстрації першого Majetek, розробленого для чехословацької армії.

На відміну від оригіналу, у якого скло було закріплено на безелі - тобто під час повороту обертався і безель, і скло, сучасний Majetek має складнішу систему, яка складається з незалежного безеля і фіксованого сапфірового скла з декількома шарами антивідблискового покриття. Безель має характерну обробку, що нагадує край монети, трикутна мітка з люмом розташована під склом, але закріплена на зубчатому механізмі безеля. Така конструкція корпусу в тому числі необхідна для того, щоб забезпечити водозахист 100 м. LONGINES PILOT MAJETEK L2.838.4.53.9

Чорний циферблат має дрібнозернисту матову текстуру, на якій розташовані рельєфні друковані арабські цифри, хвилинна доріжка в стилі залізниці та маленький дещо заглиблений секундний циферблат на 6 годин.

Стрілки до речі зазнали змін - тепер це не кафедральні, а більш сучасні стрілки-палочки з люмом Super-LumiNova, який зроблено в кольорі, що нагадує вінтажний радіє. Я знайшла інформацію про те, що під час виробництва оригінальної моделі Majetek Лонжин змінили дизайн, щоб оптимізувати виробничі процеси на період воєнного часу. І в результаті відмовились від більш виразної та складної кафедральної стрілки на користь простих стрілок-мечів. Але зображення таких моделей, на жаль, знайти не вдалось.

Справжньою родзинкою циферблата, та й мабуть, моделі, є його унікальний внутрішній індикатор, що обертається. Задовго до появи сучасного безеля для занурення в дайверських годинниках оригінальний Majetek використовував подібний дизайн, щоб дозволити пілотам відстежувати час, що минув, або зворотний відлік на зап’ясті. 

Перегортаємо годинник і бачимо суцільну сталеву задню кришку, на якій вигравірувано назву годинника та текст, що вказує на сертифікацію хронометра та 100-метровий водозахист. Longines Majetek Box Edition L2.838.4.53.9

Роботу годинника забезпечує вже не ETA 2895-2, як у версії 2014 року, а механічний калібр L893.6 на 26 каменях з кремнієвою пружиною балансу. Він також базується на ETA, в родині калібрів A31, але виробляється ексклюзивно для Лонжин, на відміну від більшості спільних калібрів концерна Swatch Group, які мігрують між Tissot, Longines, Mido та Hamilton.

Цей калібр сертифікований COSC і має регалії хронометра, тобто точність складає -4/ +6 секунд на добу. Крім того, він має стійкість до впливу магнітних полів до 600 Гаусс та дуже непоганий запас ходу 72 години. Частота складає 25 200 напівколивань на годину.

Наша версія Majetek Box Edition L2.838.4.53.9 має основний шкіряний ремінець шириною 22 мм з класичною застібкою пряжкою та додатковий нейлоновий ремінець НАТО пісочного кольору з перероблених матеріалів. Також в комплекті є інструмент для заміни ремінців - дуже зручно, тому що можна робити все самостійно і не шукати майстра.

Окрім спецвипуска, який потрапив в наш огляд, є три регулярні версії - з коричневим шкіряним ремінцем L2.838.4.53.0, з темно-зеленим шкіряним ремінцем L2.838.4.53.2 і з зеленим НАТО ремінцем кольору хакі з перероблених матеріалів L2.838.4.53.8. Поки що в Україну вони не приїжджали.

Longines Majetek Box Edition L2.838.4.53.9 Ну а тепер до підсумків. З точки зору виконання деталей в мене немає ніяких сумнівів та нарікань - Longines дійсно приділяє увагу нюансам, і скільки я не робила оглядів на Longines, я не бачила якихось косяків. Окрім, мабуть, специфічних застібок на бюджетних Hydroconquest - але оглядів саме на них я не робила. Скажімо так, це я знаю просто з досвіду експлуатації та відгуків клієнтів.

Можна причепитись до того, наскільки достовірним є цей Majetek - чому тут не кафедральні стрілки, а простіші палички. Чи навіщо Лонжин зробили цей годинник таким великим і знову ж таки дещо порушили канони. Можливо, частину фанатів ці нюанси можуть і відштовхнути.

Проте з іншого боку, власникам великих зап’ясть апгрейд розміру в більшу сторону буде дуже актуальним, тим паче якщо згадати тренд на зменшення годинників і відповідно скорочення пропозиції по габаритних моделях.

Нові стрілки можна розглядати не як відхилення від канонів, а навпаки як еволюцію та розвиток моделі в рамках сучасних трендів на утилітарність.

І звісно ж ніхто не скасовував унікальний дизайн та сучасний механізм з гарним набором технічних характеристик, що саме по собі робить цей годинник бажаним та привабливим.

Ви знаєте, ми в THEWATCH та я особисто в життя керуюсь принципом поваги та розуміння різних точок зору, саме тому в моїх підсумках не буде категорично негативної чи позитивної оцінки. Щодо Longines Pilot Majetek - мені цей годинник сподобався, вінтажний вайб трошки зачаровує. Ну а що скажете ви? Yes or no цій новинці? Пишіть в коментарях, а я відправляюсь готувати новий випуск.

Фанат годинників та автор блогу Юля