*Безкоштовні дзвінки для всіх операторів

Магазин

shop
shop
shop

м. Київ, вул. Велика Васильківська,56

Час роботи:
ПН-ВС: 11:00 - 19:00

0-800-210-634
[email protected]

Локація THEWATCH на Великій Васильківській, 56 у Києві — це головний простір для вибору годинника.

У процесі розробки дизайну, крім візуальної складової, була одна фундаментальна ідея - створити простір, не схожий на звичайний магазин годинників. Місце, де комфортно перебувати, вибирати годинник і дізнаватися про нього щось нове.

Справа в тому, що годинник - це більше ніж комбінація корпусу, циферблату, механізму та ремінця чи браслета. Колись годинник був пам'ятним аксесуаром, потім справжнім інструментом, у якийсь момент винятково витвором мистецтва. Але попри те, що їхнє призначення змінювалося, один нюанс завжди залишався незмінним - годинник це річ, яка приносить задоволення. Це складно пояснити раціональними поняттями, що вимірюються, але факт залишається фактом - годинник може створювати певний настрій і дарувати позитивні емоції. Можливо, цей ефект схожий на викид дофаміну, тільки більш довгостроковий і докладний.

Так що весь спектр таких емоцій вимагає якісно підібраного наручного годинника, тож таке важливе завдання потрібно виконувати в комфортному і приємному місці. Так, ви все правильно зрозуміли – справжня магія відбувається в магазині THEWATCH! Всю цю гаму відчуттів і любов до годинника ми постаралися втілити у відмінно підібраному асортименті та деталях інтер'єру.

Ми намагались зібрати різні годинники: з довгою і поважною історією, яскраві та більш аксесуарні варіанти, спортивні, практичні та повсякденні. Ми підібрали відмінний асортимент Longines, Seiko, Certina, Tissot, Hamilton, Casio, Citizen, Balmain та інших брендів. На сайті ж є ще більше брендів і будь-яку модель можна замовити для примірки в магазин.

Магазин працює щодня з 11:00 до 19:00 - ви можете зайти до нас вранці, в обідню перерву або після роботи. Чекаємо на вас в гості і давайте дізнатися нове і розбиратися в годинниках разом!

 

Місце вибору годинника THEWATCH на карті: