*Безкоштовні дзвінки для всіх операторів

Про нас

ХЕЙ, ГОДИННИКОВИЙ ФАНАТ - ВИ НА САЙТІ THEWATCH!

Цілком несподіваним чином виявилося, що магазин годинників THEWATCH існує з 2015 року. Якщо чесно, словосполучення магазин годинників наша команда THEWATCH не дуже любить - справа в тому, що слово магазин часто асоціюється з швидкою покупкою, виключно комерційною історією, де головна мета - продати щось у будь-якому випадку. У нашому випадку наша місія, як би пишномовно це не звучало, не стільки продати, а підібрати для вас ідеальний наручний годинник.

На перший погляд, завдання може здатися нескладним – достатньо зібрати набір параметрів, як у конструкторі, знайти кілька варіантів та вибрати один. Насправді у годинниковому світі ця історія працює не так. Існує неймовірна кількість нюансів, на які ви, можливо, не звернете увагу або не задумаєтеся - хоча зізнаємося, серед наших клієнтів є настільки продвинуті фанати годинника, що деталі та нюанси - це справді їх коник. Але в більшості випадків наше завдання якраз разом з вами розібратися в тому, що потрібно вам, підказати, на що звернути увагу, розглянути багато варіантів та вибрати ідеальний годинник. Тому ми називаємо себе місцем вибору годинника THEWATCH - тому що це правда і приховувати тут нічого.

 

ЧОМУ Ж ВСІ-ТАКИ THEWATCH, А НЕ ХТОСЬ ІНШИЙ?

Ми не одразу дійшли такого підходу та розуміння годинникової теми - за роки нашого існування ми не стояли на місці, але продовжували копати глибше і в різні боки. І що ж ми зрозуміли?

  • наручний годинник - це дуже індивідуальна штука. Що ідеально підійшло вам зовсім не обов'язково сподобається іншій людині. Тому можна слухати поради друзів, знайомих та експертів, але вибір завжди за вами – за ним стоять ваші відчуття комфорту годинника на руці та інших нюансів, які можете оцінити тільки ви. Ми ж, як експерти, можемо рекомендувати та спрямовувати, але тільки ви головний персонаж у своїй годинниковій історії.

  • годинник - це аксесуар, у якому заховані цілі пласти культури та історії. Копніть глибше в годинникову тему, знайдіть зв'язки годинникової індустрії з найважливішими подіями в історії людства - ви здивуєтеся, наскільки цікавим може бути small talk між фанатами годинника. Заради інтересу почитайте історію годинника Omega Speedmaster або Seiko Astron 1969 року - думаємо, ви здивуєтеся, наскільки важливим може бути годинник не тільки на Землі, але і в космосі.

  • годинник – це зовсім не завжди раціональна покупка. Але часто ті емоції, які ви отримуєте від класичної механіки чи практичного кварцу, приносять набагато більше задоволення, ніж сухий раціональний набір характеристик.

  • годинник - це не про статус, престиж та інші кліше, які часто асоціюються з годинниковою індустрією. Що статус, що престиж – поняття суб'єктивні та на нашу думку у сучасному світі трохи застарілі. З іншого боку, годинник це про історію, естетику, комфорт і настрій - і це не гучні слова, а двома словами наш досвід, що склався за 7 років.

  • бренд у годиннику - це важливо, але не настільки, щоб ставити його на чільне місце на світі і ігнорувати інші аспекти. Важливо тому, що є деталі та нюанси, які однозначно якісніше виконані в тих брендах, які ми називаємо представниками true watchmaking – справжнього годинникового мистецтва. Але іноді в гонитві за брендом варто трошки включати те саме раціо, щоб не прогаяти головне в годиннику.

 

СВІТОВІ БРЕНДИ ГОДИННИКІВ В THEWATCH

Працювати з годинниковими брендами – завдання складне. Чому? Напевно, тому що сама по собі годинникова індустрія досить консервативна, а кожен бренд вважає себе найкращим і часто є за що. І з кожним найкращим працювати цікавий challenge. Але ми намагаємося, тому розширюємо портфель нових цікавих брендів або асортимент поточних настільки, наскільки це можливо. На цей час у нас представлені:

Швейцарські годинники - без них уявити годинникову індустрію практично неможливо. Tissot, Longines, Hamilton, Certina, Maurice Lacroix, Edox, Gucci, Balmain, Frederique Constant – і це далеко не все, що пропонує інтернет-магазин THEWATCH.

Японські годинники – більш ніж гідний конкурент швейцарським зі своїм, особливим підходом до справи. Seiko, Citizen, Casio, Orient - великий вибір варіантів, від спортивних годинників до класичних.

Американські та європейські бренди – Timex, Michael Kors, Emporio Armani, Diesel, DKNY, Guess, Fossil, Skagen, Jacques Lemans.

Ми є офіційним авторизованим дилером кожного бренду у нас на сайті, тому не переживайте - всі годинники офіційні, з гарантією та сервісним обслуговуванням. Також THEWATCH – офіційний та єдиний дистриб'ютор японського бренду Seiko в Україні.

Що попереду? Точно не знаємо, але плани великі. Ми не бачимо в нашій роботі стелі і тому на вас чекає багато цікавих брендів, змістовних відео і звичайно ж гарячих дискусій!

 

КОМ'ЮНІТІ THEWATCH

Ми вважаємо, що було б чудово годинниковим фанатам в Україні мати можливість ділитися своїм досвідом і просто обговорювати свої годинникові колекції або перші кроки на шляху до неї. Тому ми активно розвиваємо Instagram, YouTube-канал THEWATCH, Телеграм-канал – там ми ділимося своїми знаннями та збираємо спільноту фанатів годинників.

 

ВЕЛИКИЙ ФЛАГМАНСЬКИЙ МАГАЗИН THEWATCH У КИЄВІ ЗА АДРЕСОЮ ВЕЛИКА ВАСИЛЬКІВСЬКА,56

Щоб ви оцінили всі переваги вибору годинника в THEWATCH, ми створили простір для справжніх годинникових фанатів, любителів і тих, хто тільки-но робить крок назустріч годинниковому світу.

Ми будемо раді вас бачити у магазині THEWATCH у Києві за адресою Велика Васильківська, 56 – поряд з метро Олімпійська та метро Площа Українських Героїв.