*Безкоштовні дзвінки для всіх операторів

Оплата

Ви можете оплатити покупку кількома способами:

ГОТІВКА

Ви можете оплатити товар готівкою в нашому магазині або кур'єру у разі доставки по Києву. Як підтвердження покупки ми надаємо вам товарний чек. Оплата провадиться в національній валюті.

БЕЗГОТІВКОВА ОПЛАТА

Ви можете зробити оплату в касі будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої компанії. У разі безготівкової оплати, доставка замовлення здійснюється після того, як кошти надійдуть на наш розрахунковий рахунок.

Після оформлення замовлення наш менеджер відправить вам рахунок-фактуру на електронну пошту. Ви зможете сплатити в касі будь-якого банку або з розрахункового рахунку компанії. Для юридичних осіб надається весь необхідний пакет документів.

ОПЛАТА КАРТОЮ У МАГАЗИНІ

Ви можете сплатити за покупку карткою Visa/MasterCard у нашому магазині THEWATCH, який знаходиться в Києві за адресою: вул. Велика Васильківська, 56. Як підтвердження покупки ми надаємо вам товарний чек.

ОПЛАТА КАРТОЮ НА САЙТІ

Ви можете оплатити покупку за допомогою сервісу LiqPay. Після того, як ви заповните всю необхідну інформацію при оформленні замовлення, у вікні в лівій частині екрана необхідно вибрати Оплата карткою Visa/MasterCard (LiqPay). Потім потрібно натиснути кнопку "Сплатити", після чого ви перейдете на сторінку системи безпечних платежів банку, де необхідно буде підтвердити оплату.

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ

Ви можете оплатити покупку готівкою при отриманні товару у відділенні Нової Пошти або кур'єру Нової Пошти у разі адресної доставки. Ви сплачуєте покупку після того, як перевірите посилку. Рекомендуємо завжди перевіряти наявність чека та гарантійного талону.

КРЕДИТ АБО РОЗСТРОЧКА

Ви можете оформити покупку у кредит або розстрочку у банку-партнера.

Миттєве розстрочення від ПриватБанк

Оплата частинами від Приватбанку